Üretim Tesisleri


Tesisimiz ambalaj sektörünün son teknoloji makinaları ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir .Bu sayede müşterilerimize kaliteli ürün, hızlı hizmet ve uygun fiyat anlayışını firmamız ilke edinmiştir.TSE standartlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirmekte ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Planlama


Bu aşama üretimimizin başlangıç aşamasıdır.Öncelikle müşterilerimizden gelen sipariş talepleri doğrultusunda ön hazırlık planlaması yapılır.Windows tabanlı özel programımıza siparişler girilerek, müşterilerimizin acil veya terminli ihtiyaçlarına göre çalışma yapılır ve üretim hattına gönderilir.

 

Oluklu Mukavva


Bu safhada kağıtlar birçok işleme tabi tutularak ondüle, safia veya düz levha diye tabir , bireysel yeteneklerin ve takım çalışmasının özendirildiği, açık, adaletli, güvenilen ve iyi işleyen, bir şirket olarak algılanmak istiyoruz.

 

Kutu – Konfeksiyon


Bu aşamaya gelen yarı mamul ürünlerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda baskılı,baskısız, perforajlı veya özel kesimli yada ara seperatör ebat kesim şeklinde istenmektedir.

Dip kilit sistemli kutular, Tava kutuları, Sandık kutuları, Boru Tipi kutu lar, Standart kutu,yarım kapak,tam kapak koliler vb. tüm karton kutu ve koli çeşitlerini kutu konfeksiyon hattında üretmekteyiz.

Makine Parkurumuzda,  • SLATÖR
  • INLINE
  • OTOMATİK DİKİŞ
  • OTOMATİK KESİM makinalarımız mevcuttur.

Düz levhalar bu makinalarda çeşitli işlemlere tabi tutularak kutu,koli yada ara seperatör halini alıp nihai ürün olarak kalite-kontrol bölümüne gönderilir.

 

Kalite Kontrol


Bu safhada hazırlanmış olan kutu, koli vb. ürünlerden numuneler alınarak laboratuar bölümündeki yetkili kalite kontrol personeline teslim edilir.

Öncelikle koli ölçüsünün, baskısının ve kesimlerinin doğru yapılıp,yapılmadığı kontrol edilir.Daha sonra Laboratuar da kutu ve koliler üzerinde yapılan çeşitli dayanıklılık testleri uygulanır.

Tüm bu kontrollerden geçen mamuller müşterilerimize sevk edilmeye hazır olur.

 

Ambalaj ve Sevkiyat


Kalite-kontrolden geçen kutu,koli,seperatör vb. ürünler bu safhada müşterilerin isteklerine göre paletli bir şekilde streç-şilink-çember makinalarımızdan geçirilerek ambalajlanıp muhafaza altına alınarak gönderilmektedir.

Bu sayede kutu ve kolilerin tozdan,hava kirliliğinden ve çeşitli bakterilerden korunması sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz ambalajlandıktan sonra ürün tanıtım etiketi eklenerek değerli müşterilerimize sevk edilmektedir. Kolileriniz ve kutularınız vb. ürünleriniz zamanında teslim edilerek en üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlanmıştır

 
     
Tasarım - elmosis©