Misyonumuz ve Vizyonumuz


Müşterilerimiz tarafından; rekabet üstünlüğü sağlayarak, güvenli ve sürekli hizmet ile, yüksek performanslı ürünleri, zamanında teslim eden ve devamlı gelişme gösteren bir iş ortağı olmak,

Ortaklarımız tarafından; ekonomi ve pazarda oluşan değişimler paralelinde, yarattığı fonlarla kendini sürekli yenileyen ve performansını geliştiren, kabul edilebilir ölçüde kar payı dağıtan, yükümlülüklerinin bilincinde ve sektöründe lider,

Çalışanlarımız tarafından; kişilere değer veren, performansa ve beklentilere duyarlı, bireysel yeteneklerin ve takım çalışmasının özendirildiği, açık, adaletli, güvenilen ve iyi işleyen, bir şirket olarak algılanmak istiyoruz.

     

Sektörel Bilgiler


Koli üretimi (imalatı) yapan firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel baskılı ve kesimli ambalaj kolileri üretiyoruz. Koli en kullanışlı maliyeti düşük içindeki ürünleri darbelerden koruyan depolanması kolay ambalajdır.

Üretimimiz dahilinde B,C ve B+C dalga olmak üzere 3 ayrı grupta üretim yapmaktadır. Beyaz-testliner, Esmer-testliner ,kraft-liner ve saman-fluting cinsi kağıtlar ile çeşitlendirilmiş olan üretim yelpazemizde çok çeşitli koli ve levha (Safia) üretimi gerçekleştirilmektedir.

Depozit ve iadeden dolayı ambalajlanan ürüne ek maliyet getirmeyen, ambalaj kullanıcılarını kabzımallara ve komisyonculara bağımlı kılmayan, Kullanıldıktan sonra, geri kazanılarak %100 hammaddeye dönüşür.

Çevreyi kirletmeden, ürünün doğal yapısını bozmadan, hasara uğratmadan taşıyan, dağıtan ve depolayan, Hijyenik koşullarda üretildiği için, insan sağlığına zararlı bir madde içermeyen, yıkama, temizleme ve iade işlemi olmayan ambalaj malzemesidir.

Tasarım - elmosis©